REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Wypadek w Nozdrzcu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano w Nozdrzcu. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych doszło w trakcie manewru wyprzedzania. W wypadku ucierpieli obydwaj kierowcy.

Do zdarzenia doszło dziś, przed godz. 6 w Nozdrzcu na drodze wojewódzkiej nr 835. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca opla combo jadący w kierunku Dynowa, wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się z kierującym dostawczym renault. W wyniku zderzenia kierujący oplem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców na alkomacie. Mężczyźni byli trzeźwi.


Obaj kierowcy zostali zabrani przez karetkę pogotowia do szpitala na badania.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą brzozowscy policjanci. Pozwoli ono na ustalenie przyczyn i okoliczności zaistnienia tego zdarzenia.

KPP Brzozów

15-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)