REKLAMA
REKLAMA

Z Rzeszowa i Sanoka do Brukseli

PODKARPACIE. Za pośrednictwem licytacji dwóch medali upamiętniających przyznanie UE Pokojowej Nagrody Nobla oraz dwóch wyjazdów do Brukseli, wystawionych na licytację przez Poseł Elżbietę Łukacijewską udało się uzbierać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 5000 zł.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 21. zagrała w całej Polsce, w tym również na Podkarpaciu. O godzinie 16:00 na rzeszowskim rynku rozpoczęła się Wielka Licytacja, w trakcie której można było wylicytować między innymi dwuosobowy wyjazd do Brukseli, ufundowany przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego. W końcowej fazie licytacji pozostało dwóch licytujących, którzy podgrzewali atmosferę przebijając kolejne kwoty o 100 zł . Ostatecznie szczęśliwym nabywcą biletu został Pan Jerzy, który wraz z córką wylicytował bilet za sumę 2000 zł.

Foto: Bieszczadzki Sztab WOŚP

Równie emocjonująca okazała się licytacja w Sanoku, która ostatecznie zakończyła się kwotą 3000 tysięcy złotych. Bilet do Brukseli, trzeci rok z rzędu kupiła Pani Małgorzata, która dwa lata temu wyjazd wylicytowała za 2500 zł, natomiast na zeszłoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazała 3000 zł, oddając swój bilet do Brukseli dwóm najlepszym sanockim maturzystom. W tym roku Pani Doktor bilet przeznaczyła na rzecz wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzcy obydwu licytacji, na zaproszenie Pani Poseł spędzą wraz z osobą towarzyszącą 5 dni w stolicy Europy, mając możliwość zwiedzić nie tylko samą Brukselę ale również Parlament Europejski oraz osobiście przyjrzeć się pracy Posła do Parlamentu Europejskiego.

Katarzyna Rysz-Jęczkowska

źródło: materiał nadesłany

15-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)