REKLAMA
REKLAMA

Zaginął Władysław Fień

SANOK / PODKARPACIE. Policja prowadzi działania poszukiwawcze za mieszkańcem Sanoka. Mężczyzna wyszedł z domu 10. lutego br. i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają istotne informacje proszone są o kontakt z Policją.

Komenda Powiatowa Policji  w Sanoku poszukuje zaginionego Władysława Fienia 80-letniego mieszkańca Sanoka. Mężczyzna 10. lutego 2013 r. wyszedł z domu udając sie do kościoła. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiazał również żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost – około 171-175 cm, waga – 70-89 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, proste, twarz chuda, uszy średnie normalne, nos prosty, znaki szczególne: w uzębieniu z przodu ząb koloru srebrnego.

W dniu zaginięcia ubrany był w ciemny brązowy kapelusz, kurtkę jesienną typu wiatrówka kolory ciemny stalowy, spodnie materiałowe koloru ciemnego, buty zimowe typu trzewiki koloru czarnego.

Informacje:
Osoby posiadające informacje na temat zaginionego, mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku. Wszelkie informacje należy kierować pod nr tel. (13) 46 57 326 lub tel. alarmowy Policji – 997.

KPP Sanok

11-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)