REKLAMA
REKLAMA

Walentynki w Karino SPA

Jak okazać komuś miłość, udowodnić po raz kolejny, że nam zależy i że pamiętamy o tej jedynej, ukochanej osobie? Jak wyrazić to, że ta druga osoba jest dla nas wciąż wyjątkowa i ważna? Jak znaleźć pomysł, by w sposób nietuzinkowy wyrazić miłość w szybko pędzącym, przesyconym komercją świecie, pośród nawału codziennych obowiązków, pomiędzy pracą, zebraniem, wizytą u rodziny, zabawą z dziećmi a zakupami ?

Codzienne drobne gesty takie jak kawa przyniesiona do łóżka, krótki liścik na lodówce, czy sekretnie podrzucona czekolada do torebki kosztują nas tak niewiele, a mogą przynieść wiele dobrego …. Jednak jest taki jeden dzień w lutym, gdy odczuwamy potrzebę powiedzenia „Kocham Cię” w sposób wyjątkowy…

Zbliżają się Walentynki i jak co roku wszyscy chcielibyśmy wyrazić nasze uczucia względem najbliższej osoby i jak co roku chcielibyśmy zrobić to w sposób zaskakujący, oryginalny, inny. Co  zatem zrobić, co zaproponować, kiedy pluszowy miś, czerwona poduszka w kształcie serca czy kolejna buteleczka markowych perfum nie wyrażają tak naprawdę  tego,  co chcielibyśmy powiedzieć? Pomysły, pomysły, pomysły… gdzie ich szukać? Jest ich może wiele, jednak w naszym przeświadczeniu jest jeden szczególny pomysł, który wywoła radość u każdego obdarowanego : Voucher Upominkowy SPA oferowany przez Karino SPA w Berezce. Bo kto z nas nie chciałby poczuć się wyjątkowo? Kto z nas nie chciałby odpłynąć w błogi stan odprężenia, relaksu i zapomnienia o codzienności?

Dzisiaj mamy potężną moc, możemy sprawić, by ktoś poczuł się piękniejszy, bardziej doceniony i niezwykły. Czy nie jest to idealny sposób na powiedzenie „Dbam o Ciebie. Zależy mi na tym byś był/a szczęśliwa? Kocham Cię”? Vouchery SPA są prezentem nie tylko modnym ale i sprawdzonym, ze względu na fakt, że z bogatej oferty pakietów dostępnych w ofercie KARINO SPA, można wybrać zawsze taki, który będzie idealny dla najbliższej osoby. Co więcej istnieje także możliwość indywidualnego skomponowania vouchera i dostosowania go do gustu  i potrzeb obdarowywanej osoby.

A po niezwykłym seansie w gabinecie SPA, warto spotkać się na romantycznej kolacji przy świecach, w klimatycznej restauracji Pensjonatu KARINO.

Czyż nie jest to idealny sposób by spędzić dzień Św. Walentego? Spędzić go trochę zwyczajowo bo we dwoje, ale równocześnie całkiem niezwyczajnie bo z zaskakującym upominkiem w formie Vouchera SPA?

Gorąco polecamy Walentynki w Karino SPA.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo
na stronie Pensjonatu Karino
www.pensjonatkarino.pl
lub  pod nr. tel.: 013 469 21 38.

11-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook