REKLAMA
REKLAMA

Zaginiona kobieta z Wójtowstwa odnaleziona w Bykowcach

SANOK / PODKARPACIE. Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 61-letniej kobiety, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta ze względu na stan zdrowia nie była zdolna do samodzielnej egzystencji. Dzięki czujności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku zaginiona po godzinie poszukiwań została odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzinie.

W minioną sobotę przed godziną 23 sanocka Policja została poinformowana o zaginięciu 61-letniej kobiety. Zaginiona wyszła z domu na uroczystości kościelne odbywające się na ul. Jana Pawła II w Sanoku, z których nie powróciła. Z ustaleń wynikało, że kobieta ze względu na stan zdrowia musi być pod stałą opieką.

Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do odnalezienia kobiety. Do akcji poszukiwawczej oprócz Policji włączyły się także inne służby – GOPR, straż miejska, straż pożarna.

Poinformowany został także I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Łukasz Dytkowski, który udał się do jednostki, aby kierować akcją poszukiwawczą. W trakcie dojazdu do Sanoka, w miejscowości Bykowce na poboczu drogi zauważył kobietę, która sprawiała wrażenie zdezorientowanej. Komendant zatrzymał samochód i wezwał na miejsce patrol policyjny. Wspólnie z funkcjonariuszami przewiózł kobietę do komendy.

Okazało się, że jest to poszukiwana właśnie 61-letnia zaginiona. Cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodzinie.

źródło: KPP Sanok

09-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)