REKLAMA

4 urodziny firmy VEXON – Tydzień bez VAT

Zapraszamy na 4 urodziny firmy VEXON do naszych salonów meblowych! W dniach 6-13 lipca przygotowaliśmy dla Państwa promocję  Tydzień bez VAT czyli meble tańsze o wartość podatku VAT. W naszych salonach znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do zaaranżowania wymarzonego, funkcjonalnego i estetycznego wnętrza.

Sklep oferuje meble renomowanych polskich producentów – pełen przekrój oferty produktowej, począwszy od mebli do sypialni, poprzez jadalnię i salon – aż po meble dziecięce i artykuły dekoracyjne. Cały asortyment można zakupić na raty 0%.

W salonie dostępne są meble o różnej stylistyce, zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, w różnych przekrojach cenowych.

Istotnym elementem są zastosowane tu układy aranżacyjne, tak ważne dla osób poszukujących inspiracji. Dzięki nim klient może poczuć się jak w domu.

Całość oferowana jest przez profesjonalnie wyszkolony personel, potrafiący nie tylko doradzić klientowi w doborze mebli, ale również oferujący szeroki wachlarz usług dodatkowych, jak np. transport, pomoc w montażu mebli, a ponadto dogodne warunki sprzedaży – systemy ratalne, okolicznościowe promocje, niespodzianki.

Promocja dotyczy wybranego asortymentu takich firm jak: AEK DESIGN, Bog-Fran, Etap Sofa, HF Helvetia Furniture, MTE, Mebel Sokół, MBF Materace, HM Helvetia Wieruszów, Meblomix, Meble Idźczak, Halmar, New Look…

 

Adresy:

Sanok ul. Stapińskiego 2
Brzozów ul. Mickiewicza 19
Dynów ul. Piłsudskiego 67a
Dębica ul. Rzeszowska 141

www.vexon.pl

tekst sponsorowany

07-07-2013