REKLAMA
REKLAMA

Zapraszamy na narty do Karlikowa! (Film)

Zapraszamy do korzystania z wyciągu narciarskiego w Karlikowie. Nasz wyciąg to dwie szerokie i bezpieczne trasy o długości 1200 m każda, przygotowywane przez ratrak. Jeden ze stoków jest sztucznie oświetlany.

Do dyspozycji narciarzy są 2 wyciągi orczykowe o zdolności przewozowej 2000os./h, a także „mały” wyciąg o długości 150m stworzony specjalnie z myślą o dzieciach i początkujących narciarzach. Przy wyciągu znajduje się dodatkowo restauracja serwująca ciepłe posiłki i napoje. Istnieje także możliwość skorzystania z noclegu.

Nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do uprawiania „białego szaleństwa” lub nie umiesz jeszcze jeździć na nartach? Żaden problem! Do dyspozycji naszych gości udostępniliśmy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego (duży wybór nart, kijków, kasków) a osoby chcące nauczyć się jazdy na nartach czy snowboardzie mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanego instruktora.

Ofertę wyciągu narciarskiego w Karlikowie uzupełnia stała opieka medyczna GOPR oraz duży i bezpłatny parking.

Informujemy, że dla zorganizowanych grup szkolnych (min. 15 osób + opiekun) wprowadzamy atrakcyjne rabaty cenowe na zjazdy.

Wyciąg narciarski w Karlikowie działa codziennie w godz. 9.00 – 20.00.

Więcej informacji o stoku w Karlikowie oraz podgląd na żywo z kamerki internetowej na stronie:

www.wyciag-karlikow.pl

Pamiętaj!!! Korzystając z wyciągu w Karlikowie wspomagasz III-ligowy klub piłkarski Stal Sanok.

ZAPRASZAMY!!!

Tekst sponsorowany

01-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook