REKLAMA
TORUS

Zaproszenie na debatę społeczną

SANOK / PODKARPACIE. Insp. Mirosław Pawełko Komendant Powiatowy Policji w Sanoku zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną „Zapobieganie i podejmowanie działań pomocowych wobec zjawiska przemocy w rodzinie na terenie powiatu sanockiego”.

Debata odbędzie się 16 września 2013 r. o godz. 17.00 w Sanockim Domu Kultury.

Mieszkańcy powiatu sanockiego 16 września w poniedziałek, będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania odnośnie problemu przemocy w rodzinie. Spotkanie odbędzie się w ramach debaty społecznej organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Sanoku pod patronatem Starosty Sanockiego oraz Burmistrza Miasta Sanoka.

Debata w Sanoku rozpocznie się o godz. 17.00 w Sanockim Domu Kultury. Wezmą w niej udział m.in.: przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przedstawiciele samorządów, instytucji pomocowych, organizacji pozarządowych, spółdzielni mieszkaniowych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy z naszego powiatu.

Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie problemu przemocy w rodzinie. Pozwoli ona także na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami powiatu sanockiego o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Tematyka spotkania będzie dotyczyła: problemu przemocy w rodzinie z uwzględnieniem zapobiegania oraz podejmowania działań pomocowych przez zobowiązane do tego instytucje.

KPP Sanok

16-09-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.