REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymali poszukiwanego mężczyznę z Łodzi

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci z ustrzyckiej drogówki zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez policjantów w Łodzi. Mężczyzna przyjechał w Bieszczady w odwiedziny do rodziny.

Wczoraj w Brzegach Dolnych policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego ustrzyckiej komendy Policji w zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem nie posiada wymaganych dokumentów pojazdu tj. dowodu rejestracyjnego, a tym samym pojazd nie może być dopuszczony do ruchu.

Podczas sprawdzania w policyjnych bazach danych funkcjonariusze ustalili, że 22 latek jest poszukiwany przez policjantów z Łodzi. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany do sprawy prowadzonej przez łódzkich policjantów, przedstawiono mu zarzut o groźby kierowane wobec mieszkanki Łodzi i naruszenie jej nietykalności cielesnej. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony.

KPP Ustrzyki Dolne

15-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)