REKLAMA
REKLAMA

Zdarzenie drogowe w Besku. Trzy osoby w szpitalu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w Sanoku.

Informację o zdarzeniu Policja otrzymała wczoraj po godz. 11. Ze zgłoszenia wynikało, że w Besku przy ul. Bieszczadzkiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów.

Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący passatem 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jechał od strony Rymanowa i zamierzał skręcić w lewo żeby wjechać na przydrożny parking. 27-latek zatrzymał swój samochód przy osi jezdni aby przepuścić pojazdy jadące z naprzeciwka. Wówczas jadący tuż za nim, kierujący samochodem marki Peugeot, 42-letni mieszkaniec Krakowa  nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył passata.

W wyniku zdarzenia do szpitala zostali przewiezieni kierowcy obydwu pojazdów oraz 28-letnia pasażerka passata, u której podejrzewano uraz kręgosłupa szyjnego oraz liczne stłuczenia ciała. Badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

KPP Sanok

18-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)