REKLAMA
REKLAMA

Zdarzenie drogowe w Besku. Trzy osoby w szpitalu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w Sanoku.

Informację o zdarzeniu Policja otrzymała wczoraj po godz. 11. Ze zgłoszenia wynikało, że w Besku przy ul. Bieszczadzkiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów.

Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący passatem 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jechał od strony Rymanowa i zamierzał skręcić w lewo żeby wjechać na przydrożny parking. 27-latek zatrzymał swój samochód przy osi jezdni aby przepuścić pojazdy jadące z naprzeciwka. Wówczas jadący tuż za nim, kierujący samochodem marki Peugeot, 42-letni mieszkaniec Krakowa  nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył passata.

W wyniku zdarzenia do szpitala zostali przewiezieni kierowcy obydwu pojazdów oraz 28-letnia pasażerka passata, u której podejrzewano uraz kręgosłupa szyjnego oraz liczne stłuczenia ciała. Badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

KPP Sanok

18-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)