REKLAMA

Zderzenie motocykla z ciągnikiem

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Kierujący ciągnikiem rolniczym najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ujawnili, że sprawca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami

, a ciągnik którym jechał nie jest ubezpieczony.

Wczoraj przed godz. 17. w miejscowości Wisłok Wielki doszło do kolizji drogowej. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym, 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, skręcał w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocyklowi.

W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem, 61-letni mieszkaniec Warszawy uderzył w lewe przednie koło ciągnika, a nastepnie wjechał do rowu. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie trzeźwości wykazało, że obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policjanci podczas czynności służbowych ujawnili, że kierowca ciągnika nie posiada uprawnień do  kierowania pojazdami, natomiast jego pojazd nie jest ubezpieczony.

Za popełnienie wykroczeń sprawca będzie odpowiadał przed sądem.

KPP Sanok
foto: archiwum KWP

05-07-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.