REKLAMA
TORUS

Złodziejka portfela zabrała pieniądze, a oddała dokumenty

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci zatrzymali 36-letnią kobietę, która ukradła portfel jednej z pracownic ze sklepu w Ustrzykach Dolnych. Kobieta przyznała się do kradzieży. Tłumaczyła się, że potrzebowała pieniędzy.

 

W środę około 14. pracownica sklepu po zakończeniu pracy robiła zakupy, kiedy stała przy kasie zorientowała się, że nie ma portfela. Przejrzała sklepowy monitoring, na którym widać jak wypada jej portfel, a zaraz po tym schyla się po niego kobieta i opuszcza sklep. W czwartek 36-letnia obywatelka Ukrainy przyniosła portfel do sklepu i podała go pracownikowi ochrony twierdząc, że znalazła go na półce z kawą. Pracownicy sklepu wezwali Policję. Podczas konfrontacji z zapisem monitoringu kobieta przyznała się, że zabrała portfel dzień wcześniej. Ukradła pieniądze, ale chciała oddać znajdujące się tam dokumenty.

Wobec winowajczyni przeprowadzono postępowanie mandatowe na podstawie art. 119 kw. Kobieta zwróciła, także skradzione pieniądze.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

 

06-09-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.