REKLAMA

Zmiany w organizacji ruchu w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Zgodnie z zapowiedzią rozpoczęły się prace ziemne prowadzone przez SPGK przy wymianie wodociągów miejskich w centrum miasta – etap I. W związku z tym zmianie uległa organizacja ruchu.

Został zamknięty odcinek ul. Kościuszki od zjazdu w ul. Daszyńskiego, a także ul. Jagiellońska do tzw. „Okopiska”. Objazd jest możliwy ul. Mickiewicza, która stała się teraz dwukierunkowa na całej długości, a także ul. Daszyńskiego do włączenia się w ul. Jagiellońską na wysokości ul. Podgórze. Ulicą Jagiellońską, od strony ul. Lipińskiego w kierunku centrum miasta można dojechać tylko na parking hotelu „Trzy Róże”.

Równocześnie trwają prace rewitalizacyjne prowadzone przez Miasto Sanok na ul. Grzegorza, a także na ul. Piłsudskiego oraz placu św. Michała.

W zamknięte rejony są wpuszczane tylko samochody dostawców oraz mieszkańców.

Z powodu prac prosimy kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza znaków zakazu postoju, zatrzymywania się i wjazdu. Straż Miejska i Policja będą prowadzić surowe kontrole.

O kolejnych zmianach w ruchu będziemy informować na bieżąco.

Agnieszka Frączek

Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

 

20-03-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.