REKLAMA
REKLAMA

Życzenia, gratulacje oraz podziękowania dla sanockich nauczycieli (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku nauczyciele z miejskich placówek oświatowych wzięli udział w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Odbyło się ono 14 października, wyjątkowo w innym miejscu niż do tej pory, a mianowicie w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Sanoku.

Organizowane przez władze miasta Sanoka spotkanie jest zawsze okazją do złożenia nauczycielom życzeń, a także do podziękowania i nagrodzenia ich za pełną poświęcenia pracę oraz osiągnięcia zawodowe.

W spotkaniu wzięli udział: władze miasta Sanoka, dyrektorzy miejskich żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, nagrodzeni nauczyciele, emerytowani wizytatorzy i dyrektorzy, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sanoku oraz przedstawiciele: Rady Miasta Sanoka, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku oraz Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji Urzędu Miasta w Sanoku.

Uroczystość rozpoczął Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk, który na ręce obecnych dyrektorów i nauczycieli złożył serdeczne życzenia z okazji ich święta, pogratulował sukcesów dydaktycznych, a także osiągnięć uczniów i szkół w różnego rodzaju konkursach.

Na wniosek dyrektorów miejskich placówek oświatowych 10 nauczycieli z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów otrzymało nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Stały się one uhonorowaniem ich szczególnych osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnieni pedagodzy odebrali nagrody z rąk burmistrza Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka, jego zastępcy Mariana Kurasza, przewodniczącego Rady Miasta Sanoka Jana Oklejewicza oraz przewodniczącego Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki Macieja Bluja.

Miłym akcentem była obecność emerytowanych pedagogów, do których władze miasta również skierowały wiele ciepłych słów, obdarowując ich symboliczną różą.

Uroczystość uświetnił występ uczennic z Gimnazjum nr 4, pod kierownictwem pana Adama Kuliga.

 

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

15-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)