REKLAMA
REKLAMA

Życzenia, gratulacje oraz podziękowania dla sanockich nauczycieli (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku nauczyciele z miejskich placówek oświatowych wzięli udział w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Odbyło się ono 14 października, wyjątkowo w innym miejscu niż do tej pory, a mianowicie w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Sanoku.

Organizowane przez władze miasta Sanoka spotkanie jest zawsze okazją do złożenia nauczycielom życzeń, a także do podziękowania i nagrodzenia ich za pełną poświęcenia pracę oraz osiągnięcia zawodowe.

W spotkaniu wzięli udział: władze miasta Sanoka, dyrektorzy miejskich żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, nagrodzeni nauczyciele, emerytowani wizytatorzy i dyrektorzy, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sanoku oraz przedstawiciele: Rady Miasta Sanoka, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku oraz Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji Urzędu Miasta w Sanoku.

Uroczystość rozpoczął Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk, który na ręce obecnych dyrektorów i nauczycieli złożył serdeczne życzenia z okazji ich święta, pogratulował sukcesów dydaktycznych, a także osiągnięć uczniów i szkół w różnego rodzaju konkursach.

Na wniosek dyrektorów miejskich placówek oświatowych 10 nauczycieli z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów otrzymało nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Stały się one uhonorowaniem ich szczególnych osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnieni pedagodzy odebrali nagrody z rąk burmistrza Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka, jego zastępcy Mariana Kurasza, przewodniczącego Rady Miasta Sanoka Jana Oklejewicza oraz przewodniczącego Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki Macieja Bluja.

Miłym akcentem była obecność emerytowanych pedagogów, do których władze miasta również skierowały wiele ciepłych słów, obdarowując ich symboliczną różą.

Uroczystość uświetnił występ uczennic z Gimnazjum nr 4, pod kierownictwem pana Adama Kuliga.

 

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

15-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)