REKLAMA
REKLAMA

14 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. 14 nietrzeźwych kierujących zatrzymali wczoraj podkarpaccy policjanci – to wynik wzmożonych kontroli w ramach działań „Trzeźwe popołudnie”. Na drogach Podkarpacia funkcjonariusze kontrolowali trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało ponad 6,2 tys. kierowców.

Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Akcja „Trzeźwe popołudnie” rozpoczęła się w piątek o godzinie 18, a zakończyła około godziny 2. W tym czasie policjanci skontrolowali 6207 kierowców. Ujawnili 14 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol. 7 z nich poniesie odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa, pozostali odpowiedzą za wykroczenie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 10 kierującym.

W miniony poniedziałek podkarpaccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy autobus”. W ich trakcie funkcjonariusze ujawnili 6 kierujących, którzy usiedli za kierownicą w stanie nietrzeźwości lub w stanie po użyciu alkoholu.

źródło: KWP

27-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)