REKLAMA
REKLAMA

16-latka ukrywała się przed Policją. Funkcjonariusze odnaleźli ją w Warszawie

SANOK / WARSZAWA. Dzięki współpracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz Komend Rejonowych Policji Warszawa IV i V zatrzymana została nieletnia, która była poszukiwana celem doprowadzenia do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Dziewczyna, chcąc uniknąć doprowadzenia do ośrodka, ukrywała się przed organami ścigania.

Sanoccy policjanci prowadzili poszukiwania za 16-letnią mieszkanką powiatu sanockiego, która nie powróciła z przepustki do placówki opiekuńczo–wychowawczej. Dziewczyna została umieszczona w ośrodku decyzją sądu rodzinnego, który wydał też nakaz zatrzymania i doprowadzenia. Nastolatka już niejednokrotnie była poszukiwana przez Policję.

Prowadzący poszukiwania policjanci, podczas wykonywania czynności mających na celu zatrzymanie nieletniej, ustalili, że dziewczyna często zmienia miejsce pobytu oraz numer telefonu. W miejscach, w których przebywała, ukrywała swoją tożsamość.

W wyniku czynności operacyjnych ustalono, że tym razem nieletnia zatrzymała się w Warszawie. Dzięki współpracy z policjantami z Komend Rejonowych Warszawa IV i V udało się zatrzymać nieletnią. Policjanci ustalili miejsce i pojazd, którym wraz z młodym chłopakiem miała podróżować poszukiwana nieletnia. Funkcjonariusze Referatu Wywiadowców dokonali kontroli drogowej. W trakcie legitymowania dziewczyna zachowywała się bardzo nerwowo. Podała policjantom nieprawdzie dane osobowe. Została przewieziona na komendę w celu ustalenia tożsamości. Tam przyznała, że wiedziała o poszukiwaniu i podała prawdziwe personalia.

Nieletnią przekazano do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

29-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)