REKLAMA
STREFA SMYKA
REKLAMA

BIESZCZADY: Brawura sprawiła, że dwaj bracia na motocyklach wylądowali w rowie

Policjanci ustalili, że przyczyną kolizji drogowej, w której udział brali dwaj motocykliści, była nadmierna prędkość. Dwaj bracia z Wielkopolski, zwiedzający Bieszczady na motocyklach, wjechali do przydrożnego rowu. Tym razem skończyło się jedynie na uszkodzeniu motocykli, kierujący nimi wyszli z wypadku bez obrażeń.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze!

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16 na drodze między Jabłonkami a Cisną. Na jednej z serpentyn prowadzącej na Jabłońską Górę dwaj motocykliści wjechali do przydrożnego rowu. Kierujący harleyem davidsonem 37-latek i jadący na motocyklu suzuki 33-latek to bracia, którzy w Bieszczady przyjechali z Wielkopolski. Policjanci ustalili, że kierujący byli trzeźwi a przyczyną kolizji była nadmierna prędkość, za którą zostali ukarani mandatami.

Policjanci po raz kolejny apelują: nadmierna prędkość to najczęstsza przyczyna wypadków drogowych! Na bieszczadzkich drogach, które słyną ze swoich licznych zakrętów i stromych podjazdów, panuje obecnie spory ruch. Pamiętajmy, aby prędkość dostosować do warunków panujących na drodze. Tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć wypadków i kolizji.

źródło: KPP Lesko

foto: sxc.hu

09-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)