REKLAMA
REKLAMA

Blecharczyk, Pióro, Wosik, Niżnik… Główni aktorzy oceniają wyniki wyborów

SANOK / PODKARPACIE. Wojciech Blecharczyk dziękuje za zaufanie i obiektywną ocenę działań. Tadeusz Pióro mówi o pokorze wobec wyborców. Alicja Wosik na razie wstrzymuje się z komentarzami. Sebastian Niżnik namawia do udziału w drugiej turze. Sprawdź co mówili kandydaci na burmistrzów, oceniając wyniki pierwszej tury wyborów na burmistrza.

WOJCIECH BLECHARCZYK:
„Wynik, jaki uzyskałem, nie mając kompletnie żadnego partyjnego wsparcia, licząc tylko i wyłącznie na głosy Sanoczan, oceniam jako sukces. Dzisiaj chcę przekonać tych, dla których nie liczy się partyjny szyld, ale dotychczasowa praca, osiągnięcia i plany. Gratuluję wyników moim kontrkandydatom, jak również kandydatom na radnych z różnych komitetów. Szczególnie jestem wdzięczny Wam – Drodzy Sanoczanie, którzy oddaliście na mnie głos, dziękuję za zaufanie i życzliwość. W mojej kampanii poddałem się obiektywnej ocenie mieszkańców Sanoka i na nią nadal liczę”.

TADEUSZ PIÓRO:
„Dziękuję mieszkańcom Sanoka i powiatu sanockiego za oddane głosy na mnie do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Ich duża ilość świadczy o zaufaniu jakim mnie darzą wyborcy. Dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach na burmistrza. Zawsze miałem pokorę wobec wyborców. Mieszkańcy Sanoka zadecydują w drugiej turze wyborów kto będzie burmistrzem Królewskiego Miasta Sanoka”.

ALICJA WOSIK nie komentuje na razie wyników wyborów. Jeszcze wczoraj wicewojewoda zapraszała na konferencje prasową. Dziś otrzymaliśmy informację, że konferencja odbędzie się, ale w innym  terminie.

SEBASTIAN NIŻNIK
Dziękuje wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Po raz pierwszy od 12 lat doszło do drugiej tury wyborów. To pokazuje, że Sanok chce zmian. Obietnice i nierealne wizje nie wystarczają. Namawiam do postawy obywatelskiej. Zachęcam sanoczan do udziału w II turze wyborów. To ważne dla naszego miasta, ważne dla naszej przyszłości”.

Przypomnijmy:
Wyniki wyborów na burmistrza Sanoka według danych zebranych od Miejskiej Komisji Wyborczej. Na wszystkich kandydatów oddano 14 016 głosów. Frekwencja w Sanoku wyniosła 44,87 %. Możliwe są bardzo niewielkie zmiany w podanych wynikach.

Wojciech Blecharczyk – 5 718 głosów – 40,8 %
Tadeusz Pióro – 4 671 głosów – 33,3 %
Alicja Wosik – 2 377 głosów – 17 %
Sebastian Niżnik – 1250 głosów – 8,9 %

ZOBACZ TAKŻE:

Znamy nieoficjalny skład Rady Powiatu w Sanoku. Są pewne niespodzianki

Zmiany w Radzie Miasta Sanoka. Zwycięża Prawo i Sprawiedliwość

W SANOKU BĘDZIE II TURA WYBORÓW: Tylko 40,8 % Sanoczan poparło obecnego burmistrza

Wyniki wyborów do Rady Miasta ze wszystkich okręgów w Sanoku! Decydowały pojedyncze głosy

W Zagórzu stoją za Ernestem Nowakiem. Ponad 85 % głosów na TAK!

Anna Hałas wójtem gminy Sanok. Wygrywa z blisko 65 % poparciem

18-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)