REKLAMA
REKLAMA

Boisko do beach soccera wzmocniło kompleks fundacji Ekoball w Bykowcach. Korty już z oświetleniem (ZDJĘCIA)

BYKOWCE. Oświetlone korty z prawdziwego zdarzenia to nie koniec inwestycji fundacji Ekoball w roku 2014. Obok boiska piłkarskiego powstaje nowy obiekt – pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej plażowej. – W razie potrzeby, w łatwy sposób będzie można również wydzielić boiska do siatkówki plażowej – mówi Bogusław Rajtar, dyrektor Ekoball.

Budowa rekreacyjnego boiska do piłki nożnej plażowej “Soccer beach”, której celem jest rozwijanie turystyki i rekreacji w miejscowości Bykowce, Gminie Sanok i całym Województwie Podkarpackim, została zrealizowana dzięki realizacji operacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju, realizowaną przez Lokalną Grupę Działania “Dolina Sanu” z siedzibą w Sanoku.

Boisko to będzie wspaniałą formą rekreacji dla całych rodzin, a także znakomitym uzupełnieniem i dopełnieniem ciężkich treningów piłkarskich dla młodych Ekoball’owców.

W roku 2015, podczas organizacji III Pikniku Rodzinnego planujemy turniej piłki plażowej, w którym udział weźmie być może nawet reprezentacja Polski!

Finalizujemy prace związane z oddaniem do użytku boiska do piłki nożnej plażowej. Jeszcze tylko bramek brak i czekamy na lato, by ożywić boisko! Gdy wokół urośnie trawka i drzewka, gdy na naturalnej skarpie powstanie trybuna, będzie tam nie tylko zdrowo i sportowo, ale również pięknie i przyjemnie! – zaznacza Bogusław Rajtar, dyrektor Ekoball.

W ubiegłym tygodniu zostało zainstalowane oświetlenie na kortach ziemnych EKOBALL w Bykowcach. Zapraszamy do korzystania z kortów również wieczorową porą. Aktualnie w sekcji tenisa ziemnego Klubu Sportowego EKOBALL ćwiczymy w trzech kategoriach wiekowych. Na wiosnę planujemy tworzenie kolejnych grup.

Zarówno jeden z oświetlonych kortów (drugi jest prywatny), jak i boisko do beach soccera będą ogólnodostępne i darmowe. – W miarę możliwości, będzie można z nich korzystać od rana do nocy. Oczywiście, będziemy prowadzili zapisy, tak aby korzystanie z nowej infrastruktury było przejrzyste i komfortowe. Spodziewamy się dużego zainteresowania – dodaje Bogusław Rajtar.

Co ciekawe, uruchomienie nowego boiska, to również dobra informacja dla sympatyków siatkówki plażowej. Jak zapewniają włodarze Ekoballu, istnieje możliwość wydzielenia nawet kilku boisk i rozegrania turnieju, czy po prostu udostępnienia ich dla siatkarzy.

źródło: Ekoball.pl

24-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)