REKLAMA
REKLAMA

Boisko do beach soccera wzmocniło kompleks fundacji Ekoball w Bykowcach. Korty już z oświetleniem (ZDJĘCIA)

BYKOWCE. Oświetlone korty z prawdziwego zdarzenia to nie koniec inwestycji fundacji Ekoball w roku 2014. Obok boiska piłkarskiego powstaje nowy obiekt – pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej plażowej. – W razie potrzeby, w łatwy sposób będzie można również wydzielić boiska do siatkówki plażowej – mówi Bogusław Rajtar, dyrektor Ekoball.

Budowa rekreacyjnego boiska do piłki nożnej plażowej “Soccer beach”, której celem jest rozwijanie turystyki i rekreacji w miejscowości Bykowce, Gminie Sanok i całym Województwie Podkarpackim, została zrealizowana dzięki realizacji operacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju, realizowaną przez Lokalną Grupę Działania “Dolina Sanu” z siedzibą w Sanoku.

Boisko to będzie wspaniałą formą rekreacji dla całych rodzin, a także znakomitym uzupełnieniem i dopełnieniem ciężkich treningów piłkarskich dla młodych Ekoball’owców.

W roku 2015, podczas organizacji III Pikniku Rodzinnego planujemy turniej piłki plażowej, w którym udział weźmie być może nawet reprezentacja Polski!

Finalizujemy prace związane z oddaniem do użytku boiska do piłki nożnej plażowej. Jeszcze tylko bramek brak i czekamy na lato, by ożywić boisko! Gdy wokół urośnie trawka i drzewka, gdy na naturalnej skarpie powstanie trybuna, będzie tam nie tylko zdrowo i sportowo, ale również pięknie i przyjemnie! – zaznacza Bogusław Rajtar, dyrektor Ekoball.

W ubiegłym tygodniu zostało zainstalowane oświetlenie na kortach ziemnych EKOBALL w Bykowcach. Zapraszamy do korzystania z kortów również wieczorową porą. Aktualnie w sekcji tenisa ziemnego Klubu Sportowego EKOBALL ćwiczymy w trzech kategoriach wiekowych. Na wiosnę planujemy tworzenie kolejnych grup.

Zarówno jeden z oświetlonych kortów (drugi jest prywatny), jak i boisko do beach soccera będą ogólnodostępne i darmowe. – W miarę możliwości, będzie można z nich korzystać od rana do nocy. Oczywiście, będziemy prowadzili zapisy, tak aby korzystanie z nowej infrastruktury było przejrzyste i komfortowe. Spodziewamy się dużego zainteresowania – dodaje Bogusław Rajtar.

Co ciekawe, uruchomienie nowego boiska, to również dobra informacja dla sympatyków siatkówki plażowej. Jak zapewniają włodarze Ekoballu, istnieje możliwość wydzielenia nawet kilku boisk i rozegrania turnieju, czy po prostu udostępnienia ich dla siatkarzy.

źródło: Ekoball.pl

24-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)