REKLAMA
REKLAMA

Cinemon zagra w Sanoku. Zdobądź zaproszenie na koncert w Klubie Pani K.

SANOK / PODKARPACIE. Cinemon to duet, ale trio. Mówią, że grają RAW POP, ale to po prostu inna nazwa na piosenkowy rock’n’roll. Nie odkrywają Ameryki. Grają w starym, analogowym stylu.Zamiast pisać ile wydali płyt i jak wspaniałe zebrały one recenzje (tak było!), jakie wygrali konkursy (Fama, Skoda Auto Muzyka, RIM Fest), na jakich pojawili się festiwalach (Sonisphere, T-Mobile Nowe Horyzonty, Slot Art), na antenach jakich rozgłośni wybrzmieli (Trójka, RMF, Antyradio) zapytamy – czy to w ogóle ma znaczenie? Ostatecznie wszystko sprowadza się przecież do muzyki…na żywo.

“W starym, analogowym stylu” na szczęście oznacza również to, że granie na żywo wychodzi Cinemonowi całkiem nieźle. Koncert w Sanoku będzie zakończeniem jesiennej trasy, która składa się z 30 koncertów.

Klub Pani K w ramach współpracy z portalem eSanok.pl pragnie przekazać jego czytelnikom dwa podwójne zaproszenia na ten koncert.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „CINEMON” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.

7. oraz 13. osoba która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie na koncert zespołu Cinemon w Klubie Pani K.!

Na e-maile czekamy do poniedziałku (15.12.br) do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 15.00.

Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

11-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)