REKLAMA
REKLAMA

Derby Podkarpacia dla sanoczan. Trwa zwycięska passa juniorów TSV.

JASŁO / PODKARPACIE. Juniorzy TSV Cellfast Sanok pokonali 1:3 zawodników MOSiRU Jasło. Dla podopiecznych Wiesława Semeniuka było to bardzo ważne zwycięstwo, dające awans na 2. miejsce w ligowej tabeli. Sanoczanie plasują się tuż za AKS Resovią Rzeszów.

Po pewnym zwycięstwie 3:0 nad Błękitnymi Ropczyce, sanoccy juniorzy udali się na wyjazdowy pojedynek z MOSiREM Jasło. Spotkania z Jasłem zawsze należały do tych najbardziej zaciętych. Tak było i tym razem. Mimo porażki do 12 w pierwszym secie, sanoczanie nie dali za wygraną i w kolejnej partii zwyciężyli do 22. W trzecim secie utrzymali poprawną grę, również wygrywając do 22. Najwięcej emocji kibicom dostarczyła 4 odsłona meczu, która rozstrzygnęła się na przewagi. Podopieczni Wiesława Semeniuka zachowali więcej zimnej krwi, ogrywając gospodarzy 24:26. Wygrana nad Jasłem dała awans na 2. miejsce tabeli. Nasi reprezentanci plasują się tuż za AKS-em Resovią Rzeszów.

Zagraliśmy dobry mecz.  Szkoda pierwszego seta,  którego ewidentnie przespaliśmy, popełniając masę własnych błędów. Na szczęście kolejne sety ułożyły się po naszej myśli i mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa na trudnym terenie. Warto wspomnieć, że z Jasłem przegraliśmy dwukrotnie przed sezonem, dlatego ta wygrana cieszy nas podwójnie – skomentował mecz Bogusław Hnat.

To była bardzo ważna wygrana, gdyż nie tylko poprawiła się nasza sytuacja w tabeli, ale również mocno podniosły się morale w drużynie. Cieszy szczególnie fakt, że mimo bardzo słabego pierwszego seta, potrafiliśmy się zmobilizować w kolejnym i utrzymać dobrą grę do końca spotkania – dodał Karol Szczepan.

Kolejna ligową potyczkę sanoczanie stoczą 16 listopada na wyjeździe  z Karpatami Krosno.

MOSiR Jasło 1:3 TSV Cellfast Sanok (25:12, 22:25, 22:25, 24:26)

TSV: Bogusław Hnat, Karol Szczepan, Dawid Sobczyk, Dominik Jaklik, Jakub Jaklik, Stanisław Kotyła, Bartłomiej Wójcik oraz Daniel Terkała, Kacper Rybka, Damian Bodziak, Dominik Bodziak i Miłosz Kraus. Trener: Wiesław Semeniuk

Adam Zoszak

26-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)