REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Dokładał opał do kuchni, usnął i spłonął ?

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 57-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w niedzielę w jednym z mieszkań na ul. Fabrycznej w Zagórzu. W mieszkaniu, w którym znaleziono mężczyznę, wybuchł pożar.

W niedzielę około godz. 5 dyżurny sanockiej Policji został powiadomiony o pożarze mieszkania w Zagórzu przy ul. Fabrycznej. W trakcie gaszenia pożaru strażacy ujawnili w mieszkaniu zwłoki mężczyzny. Ciało 57-letniego właściciela mieszkania leżało w kuchni. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wcześniej ze swoim 31-letnim znajomym spożywał alkohol.

31-latek położył się spać w innym pomieszczeniu, natomiast gospodarz został w kuchni. 57-latek prawdopodobnie zasnął, gdy dokładał opał do kuchni kaflowej. Wówczas mogło dojść do nieumyślnego zaprószenia ognia i zadymienia.

Policjanci wykonali oględziny oraz zgromadzili materiał dowodowy, który posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Przyczynę śmierci mężczyzny wykaże sekcja zwłok.

ZOBACZ TAKŻE:
Tragiczny pożar w Zagórzu Zasławiu

 

KPP Sanok
foto: sxc.hu

16-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)