REKLAMA
REKLAMA

„Dorwać komandosa” w Bieszczadach. Dzisiaj emisja (FILM)

BIESZCZADY. Już dzisiaj o godzinie 22:00 w Discovery Channel zostanie wyemitowany odcinek popularnego programu „Dorwać komandosa”, zrealizowany w Bieszczadach. Główny bohater, Joel Lambert będzie miał 48 godzin, aby przechytrzyć ścigających go strażników granicznych i dotrzeć do celu.

„Dorwać komadosa” to osadzone w rzeczywistości polowanie na ludzkie życie. A dokładniej na życie człowieka, którego prawdziwą pasją jest adrenalina i sprawdzanie granic własnych możliwości – czytamy w zapowiedzi programu emitowanego w Discovery Channel.

Joel Lambert, były komandos i dowódca specjalnej amerykańskiej jednostki Navy SEAL – najbardziej elitarnej wojskowej formacji na świecie, znajdując się w różnych miejscach na  świecie, ma 48 godzin na zrealizowanie założonego celu. Jego wyposażenie stanowią jedynie manierka wody i podstawowy ekwipunek survivalowca. Były żołnierz znajduje się na celowniku ścigających go służb. Jego celem jest dotarcie do wyznaczonego punktu.

Odcinek, który zostanie wyemitowany dzisiaj, został zrealizowany w Bieszczadach. Joel Lambert będzie „rywalizował” z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Tytułowy komandos będzie miał dwie godziny przewagi nad polskimi służbami.

Początek dzisiaj, o godzinie 22:00 w Discovery Channel.

źródło: Red., strona internetowa Discovery Channel

 

 

17-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)