REKLAMA
REKLAMA

Dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe oraz karę grzywny otrzymał kibic, który po meczu finałowym rzucił na lód petardę

SANOK / PODKARPACIE. Kibic, który po meczu finałowym Pucharu Polski w hokeju na lodzie rzucił na lód petardę został zatrzymany. W dzień sylwestrowy sąd wydał postanowienie w sprawie ukarania mężczyzny.  Sprawca otrzymał dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe oraz karę grzywny.

Do zdarzenia doszło 29 grudnia br. podczas meczu finałowego Pucharu Polski w hokeju na lodzie. Około godziny 20.40, po zakończonym meczu, w trakcie wręczania nagród jeden z kibiców rzucił na taflę lodu petardę. Mężczyzna został zatrzymany przez pracowników ochrony i przekazany policjantom. Sprawcą okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie 0,7 promila alkoholu. Mężczyzna został  osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Zgodnie z prawem sprawca został ukarany w trybie przyspieszonym. Rozprawa odbyła się  31 grudnia. Wyrokiem sądu 28-latek został ukarany karą grzywny oraz dwuletnim zakazem wstępu na imprezy masowe.

źródło: KPP Sanok

 

Zobacz także: Będą kary dla sanockiej drużyny za zachowanie kibiców

02-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)