REKLAMA
REKLAMA

Dziura w moście na Białej Górze. Pieszy w szpitalu z urazem nogi? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę redakcyjną Esanok.pl wpłynął kolejny sygnał od naszego czytelnika. Chodzi o most na Sanie przy ul. Biała Góra w Sanoku. – Wpadłem nogą w dziurę w przejściu pieszym […] jestem na SOR w szpitalu – pisał w ubiegły piątek internauta.

Zgodnie z relacją czytelnika Esanok.pl, w piątek 21 listopada prawidłowe i bezpieczne przejście przez most w kierunku Białej Góry uniemożliwiała dziura powstała w ścieżce dla pieszych po prawej stronie od wejścia z ul. Białogórskiej – Wpadłem nogą w dziurę w przejściu pieszym […] jestem na SOR w szpitalu – opisuje zdarzenie autor przesłanej wiadomości.

Awarię mostu potwierdza dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

Informację o usterce otrzymaliśmy w poniedziałek (24 listopada – przyp. red.) od Straży Miejskiej. Natychmiast na miejsce udali się nasi pracownicy i wymienili załamaną płytę na nową. Jest to pierwszy tego typu przypadek. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy na zaistniałą sytuację wpłynęło czyjeś celowe działanie, czy też doszło do zbutwienia lub skorodowania elementów ze względu na żywotność mostu – mówi Kazimierz Dwornik, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

W ostatnich dniach, sanoccy policjanci nie interweniowali w sprawie mostu przy ul. Biała Góra w Sanoku – mówi Monika Hędrzak z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

25-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)