REKLAMA
REKLAMA

Dziura w moście na Białej Górze. Pieszy w szpitalu z urazem nogi? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę redakcyjną Esanok.pl wpłynął kolejny sygnał od naszego czytelnika. Chodzi o most na Sanie przy ul. Biała Góra w Sanoku. – Wpadłem nogą w dziurę w przejściu pieszym […] jestem na SOR w szpitalu – pisał w ubiegły piątek internauta.

Zgodnie z relacją czytelnika Esanok.pl, w piątek 21 listopada prawidłowe i bezpieczne przejście przez most w kierunku Białej Góry uniemożliwiała dziura powstała w ścieżce dla pieszych po prawej stronie od wejścia z ul. Białogórskiej – Wpadłem nogą w dziurę w przejściu pieszym […] jestem na SOR w szpitalu – opisuje zdarzenie autor przesłanej wiadomości.

Awarię mostu potwierdza dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

Informację o usterce otrzymaliśmy w poniedziałek (24 listopada – przyp. red.) od Straży Miejskiej. Natychmiast na miejsce udali się nasi pracownicy i wymienili załamaną płytę na nową. Jest to pierwszy tego typu przypadek. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy na zaistniałą sytuację wpłynęło czyjeś celowe działanie, czy też doszło do zbutwienia lub skorodowania elementów ze względu na żywotność mostu – mówi Kazimierz Dwornik, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

W ostatnich dniach, sanoccy policjanci nie interweniowali w sprawie mostu przy ul. Biała Góra w Sanoku – mówi Monika Hędrzak z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

20141121_192730

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

25-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)