REKLAMA
REKLAMA

Eliminacja wykluczenia cyfrowego w Gminie Zagórz (FILM)

Eliminacja wykluczenia cyfrowego w Gminie Zagórz (FILM)

Święty Mikołaj, Burmistrz Zagórza, urzędnicy, uczniowie SP Poraż, zagórscy gimnazjaliści oraz strażacy a także pracownicy gminnych jednostek organizacyjnych zajmujących się: kulturą, pomocą społeczną i ochroną zdrowia wzięli udział w spocie promocyjnym zrealizowanym w ramach projektu „Eliminacja wykluczenia cyfrowego w Gminie Zagórz”.

Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.3. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion, Osi priorytetowej 8. Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Poetycką osią spotu zrealizowanego według pomysłu i scenariusza Jerzego Zuby jest narracja w formie dziecięcego wierszyka, w którym uczennice i uczniowie I klasy i „zerówki” Szkoły Podstawowej w Porażu występujący pod opieką Agnieszki Burczyk oraz Danuty Marczak odnoszą się do problemu wykluczenia cyfrowego.

Finał niespełna 2 – minutowego klipu utrzymany jest w konwencji świątecznych życzeń, które w towarzystwie Świętego Mikołaja wszystkim ludziom dobrej woli składa młodsza grupa zespołu teatralnego „Mała Teza”, działająca pod kierunkiem Joanny Pisuli przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Zagórzu.

21-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)