REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Niebezpieczne przejście dla pieszych? „Krzaki” zasłaniają pasy i znak drogowy (ZDJĘCIA)

Gęsty krzew zasłania wejście na pasy oraz znak drogowy przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Armii Krajowej. – Pieszego widać już w trakcie przechodzenia przez jezdnię – alarmuje nasz czytelnik i dodaje: – Widać nikogo to nie obchodzi, chyba aż do momentu ewentualnego potrącenia.

Tomasz Sokołowski

Omawiane przejście dla pieszych i sąsiadujący z nim znak drogowy znajdują się w dzielnicy Wójtostwo, przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Armii Krajowej.

Wyjeżdżając z ul. Armii Krajowej, przejście przysłania od prawej strony dość pokaźna ilość krzaków. Pieszego widać już w trakcie przechodzenia przez jezdnię […] Te krzaki stwarzają dla nich zagrożenie – zwraca uwagę internauta, autor wiadomości przesłanej na skrzynkę redakcyjną Esanok.pl.

Tuż obok pasów, zainstalowany jest znak B-36, który informuje o zakazie zatrzymywania się. Dostrzeżenie znaku wjeżdżając od strony ogródka jordanowskiego jest prawie niemożliwe.

Znaku zakazu nie widać, bo „wrósł” on w owe krzaczki – zaznacza autor zgłoszenia.

Zakaz postoju zakazem, ale bezpieczeństwo pieszego jest chyba ważniejsze. Widać nikogo to nie obchodzi, chyba aż do momentu ewentualnego potrącenia pieszego – kończy internauta.

Do sprawy wrócimy.

30-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)