REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Jechał 140k/h, miał 2 promile alkoholu (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kierującego, który jechał ulicą Krakowską w Sanoku bez włączonych świateł mijania z prędkością niemal 140 km/h. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci z sanockiej komendy pełniąc służbę na terenie miasta zauważyli samochód marki Toyota, który z bardzo dużą prędkością jechał ulicą  Krakowską. Pojazd nie miał włączonych świateł mijania i był słabo widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci udali się w pościg za  piratem drogowym nagrywając go wideorejestratorem, który był zamontowany w nieoznakowanym radiowozie.

Urządzenie zarejestrowało prędkość 138 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę. Podczas kontroli okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na dodatek nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

14-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)