REKLAMA
REKLAMA

Każdy dzień jest dobry na Dzień Dziecka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak coroczna tradycja nakazuje Zarząd Oddziału Powiatowego TPD wspólnie z Medyczną Szkołą Policealną w Sanoku przygotował zabawę dla 130 najmłodszych mieszkańców Sanoka z okazji Dnia Dziecka.

Impreza odbyła się w sali sanockiego Klubu „Górnika” 4 czerwca. Motywem przewodnim zabawy była wakacyjna podróż pociągiem po różnych kontynentach. Uczestnicy mieli okazję być m. in. z wizytą u Eskimosa Lunamuka, małej Japonki Kiem – an – fu, odwiedzić wioskę Indiańską i poznać śliczną Murzynkę o kręconych włosach. Niespodzianek i wesołych przygód było dużo – jak to w podróży. W bajkowe postaci wcieliły się słuchaczki z Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku z kierunku Opiekunka Dziecięca.

Prowadzące przygotowały dla dzieci na wszystkich stacjach i dworcach kolejowych atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz mini zawody sportowe. Nikt nie miał czasu „na nudy”, bo wszyscy bawili się doskonale.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych było stoisko zorganizowane przez wolontariuszki z „Medyka”, z kierunku Technik Usług Kosmetycznych, gdzie odbywało się malowanie twarzy.  Stylizowane twarze zagadkowych tubylców, zachęcały dzieci do malowania skóry i wykonywania kolorowych tatuaży.

Pod  koniec  spotkania wesoły, bardzo długi  pociąg  zatoczył  wielki  krąg  i  wrócił z rozbawionymi dziećmi do Polski –do Naszego Kolorowego Sanoka na mecz hokeja. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało drobny upominek, soczek i coś słodkiego „tylko na zdrowy ząbek”.

Impreza nie byłaby tak   udana gdyby   nie   sponsorzy, którym w imieniu uczestników i organizatorów serdecznie dziękujemy. Jest to bardzo cenna pomoc przed wakacjami, gdyż zebrane środki będą przeznaczone na półkolonie letnie  dla  dzieci  organizowane  przez  TPD w Sanoku.

materiały nadesłane

12-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)