REKLAMA
REKLAMA

Kiedy najszybciej przejedziesz przez granicę? Udogodnienia na przejściach z Ukrainą

Podróżni, którzy chcą jak najszybciej przekroczyć granicę polsko – ukraińską mogą wybrać dla siebie nie tylko przejście graniczne ale także najlepszy dzień tygodnia a nawet godzinę.

Funkcjonariusze Wydziału Granicznego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej przygotowali dla podróżnych nowe udogodnienia w postaci kolorowych graficznych statystyk obrazujących jaki jest czas oczekiwania na odprawę, w czterech drogowych przejściach granicznych Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – Medyce, Korczowej, Krościenku i Budomierzu.

Na podstawie obliczeń statycznych podróżni mogą zobaczyć jakie jest natężenie ruchu na granicy w kolejnych dniach tygodnia i w poszczególne godzinach. Czasy oczekiwań przygotowywane są na podstawie miesięcznych statystyk i co miesiąc są aktualizowane.

Kolor zielony oznacza ruch na bieżąco, kolor żółty to czas oczekiwania od 1 godziny do 2 godzin a kolor czerwony sygnalizuje, że w tym przejściu w tym dniu tygodnia i o tej konkretnej godzinie na odprawę trzeba poczekać nawet powyżej 2 godzin.

Informacje dotyczące czasów oczekiwań – aktualizowane raz na miesiąc,  znajdują się na stronie internetowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce „Kiedy przekraczać granicę z Ukrainą”.

BOSG

06-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)