REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
ZSL
REKLAMA

Koła naszpikowane papierosami

PODKARPACIE. Papierosy ukryte w kołach jezdnych samochodu osobowego usiłował przemycić przez polsko ukraińskie przejście graniczne w Medyce obywatel Ukrainy. Warty ponad 10 tys. zł towar wykryli funkcjonariusze Służby Celnej.

W minioną sobotę (17 bm.) we wczesnych godzinach porannych do odprawy celnej na przejściu granicznym w Medyce podjechał samochód osobowy marki Opel na jarosławskich numerach rejestracyjnych. Kierujący pojazdem Mykhaylo H. wybrał pas „nic do oclenia”. Celnicy postanowili jednak bliżej przyjrzeć się pojazdowi i skierowali go do kontroli szczegółowej. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się jak najbardziej uzasadnione, ponieważ w kołach jezdnych oraz kole zapasowym celnicy wykryli 898 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych. Do własności i próby przemytu przyznał się kierujący Oplem, przeciwko któremu Służba Celna wszczęła postępowanie karne skarbowe. Mężczyzna oprócz papierosów stracił również samochód.

Izba Celna w Przemyślu

19-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)