REKLAMA
REKLAMA

Kolejne inwestycje oświetleniowe

SANOK / PODKARPACIE. Po modernizacji przestarzałego oświetlenia w ciągu miejskich ulic, Miasto Sanok realizuje kolejne inwestycje oświetleniowe. Obecnie buduje nowe oświetlenie na 4 ulicach w mieście.

Powoli dobiegają końca prace przy realizacji dużej inwestycji – wymiany ok. 1200 przestarzałych opraw lamp ulicznych na terenie miasta (w każdej dzielnicy) na nowe, energooszczędne.

Miasto realizuje już kolejne prace związane z oświetleniem, które objęły fragment ulicy Lipińskiego, na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Kościelną. Powstanie tutaj 17 nowych słupów oświetleniowych, które zastąpią istniejące do tej pory oprawy oświetleniowe mocowane na słupach energetycznych. Prace te są podyktowane likwidacją przez Zakład Energetyczny napowietrznej sieci energetycznej, a w konsekwencji także słupów energetycznych. W związku z ww. pracami, prosimy pieszych o poruszanie się chodnikiem po przeciwnej stronie drogi.

Nowe oświetlenie zyskają także odcinki ulic: Aleje NMP (powstanie 8 słupów oświetleniowych), Stankiewicza (9 słupów oświetleniowych) oraz Rataja i Witosa (9 słupów oświetleniowych).

Wspomniane inwestycje kosztować będą ok. 350 tys. zł.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

20-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook