REKLAMA
REKLAMA

Kolejne remonty dróg w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Trwają budowy i remonty kolejnych dróg miejskich w Sanoku. Wykonują je pracownicy Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej na zlecenie Miasta.

Zakończyła się budowa ul. Rybackiej, która była jedną z ostatnich dróg gruntowych w centrum miasta. Na całej długości, do ostatnich zabudowań został położony nowy asfalt. W planach Miasto ma budowę schodów łączących ul. Rybacką z ul. Królowej Bony. Ulica Rybacka stanie się ciągiem pieszym, podobnym do istniejących ciągów ze schodami: Zamkowymi, Balowskimi, Franciszkańskimi czy Serpentyny.

Wykonywana jest także, prowadzona etapami, przebudowa ulicy Zagumiennej w dzielnicy Olchowce. Nowy asfalt z odwodnieniem zyska ostatni odcinek, od skrzyżowania z ul. Słowiczą do skrzyżowania z ul. Piękną. Prace te zwieńczą budowę całej ul. Zagumiennej.

Utwardzona klińcem została także ulica Zielna. Miasto planuje w przyszłości położyć tutaj asfalt, jednak jeszcze nie w tym roku. Przy tej ulicy usytuowane są bowiem działki budowlane, których właściciele deklarują chęć budowy domów. Miasto położy zatem nową nawierzchnię w tym miejscu, dopiero po zakończeniu budowy przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Sanoka

19-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook