REKLAMA
REKLAMA

Koło teatralne PWSZ. Pierwszy spektakl już w maju! (FILM)

Koło teatralne PWSZ. Pierwszy spektakl już w maju! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od roku w sanockiej PWSZ odbywają się zajęcia teatralne, prowadzone przez dr Tomasza Chomiszczaka. Pierwsze zmagania młodych aktorów z publicznością będziemy mogli zobaczyć już w maju. Spektakl to jedna z imprez towarzyszących sanockim juwenaliom. Artyści zapraszają!

Koło teatralne działa w PWSZ od roku akademickiego 2006/2007. Wcześniej zajęcia były prowadzone przez dr Jolantę Mazur-Fedak i w ramach nich corocznie odbywały się przygotowania do konkursu recytatorskiego. W roku 2008 artyści zrealizowali i wystawili w czasie juwenaliów sztukę pt. „Rzeka” autorstwa Michała Walczaka (młodego dramaturga z Sanoka).

Koło przeszło małą metamorfozę w ubiegłym roku. Zmienił się nie tylko skład, ale także opiekun. Przez cały rok uczestnicy kształcili swój aktorski warsztat, a teraz szykują się do pierwszego występu. Wiemy, że premiera planowana jest na 30 maja i będzie to jedna z imprez towarzyszących sanockich juwenaliów.

02-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)