REKLAMA
REKLAMA

Koło teatralne PWSZ. Pierwszy spektakl już w maju! (FILM)

Koło teatralne PWSZ. Pierwszy spektakl już w maju! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od roku w sanockiej PWSZ odbywają się zajęcia teatralne, prowadzone przez dr Tomasza Chomiszczaka. Pierwsze zmagania młodych aktorów z publicznością będziemy mogli zobaczyć już w maju. Spektakl to jedna z imprez towarzyszących sanockim juwenaliom. Artyści zapraszają!

Koło teatralne działa w PWSZ od roku akademickiego 2006/2007. Wcześniej zajęcia były prowadzone przez dr Jolantę Mazur-Fedak i w ramach nich corocznie odbywały się przygotowania do konkursu recytatorskiego. W roku 2008 artyści zrealizowali i wystawili w czasie juwenaliów sztukę pt. „Rzeka” autorstwa Michała Walczaka (młodego dramaturga z Sanoka).

Koło przeszło małą metamorfozę w ubiegłym roku. Zmienił się nie tylko skład, ale także opiekun. Przez cały rok uczestnicy kształcili swój aktorski warsztat, a teraz szykują się do pierwszego występu. Wiemy, że premiera planowana jest na 30 maja i będzie to jedna z imprez towarzyszących sanockich juwenaliów.

02-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)