REKLAMA
REKLAMA

Konkurs Papieski „Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, filia nr 1 Dąbrówka i filia nr 4 Olchowce zapraszają do udziału w 9. edycji Konkursu Papieskiego „Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia”. Honorowy Patronat nad konkursem objął Andrzej Smolik, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.

Do konkursu zapraszamy przedszkolaki z oddziałów „O”, uczniów szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych czytelników, mieszkańców i Przyjaciół Biblioteki z Sanoka i okolic.

Zadanie konkursowe polega na (temat do wyboru):

– rozwiązaniu quizu o św. Janie Pawle II (dwa stopnie trudności). Pytania można pobrać na stronie internetowej MBP lub u organizatora konkursu.
– konkurs plastyczny polega na wykonaniu laurki dla św. Jana Pawła II z zamieszczoną dedykacją, np. podziękowanie za Pontyfikat (format nie większy niż A4).

Rozwiązane quizy oraz prace plastyczne z podaniem imienia i nazwiska uczestnika i opiekuna oraz adresu przedszkola, szkoły lub placówki opiekuńczej należy składać u organizatora konkursu do dnia 13 maja br.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród za prace plastyczne w czterech kategoriach wiekowych oraz losowanie nagród za prawidłowo rozwiązany quiz przez grupy wiekowe odbędzie się 21 maja br. w Sali Koncertowej PSM w Sanoku w obecności konkursowiczów i zaproszonych gości.

Całość zostanie poprzedzona częścią artystyczną i możliwością obejrzenia wystawy prac konkursowych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!

źródło: materiały nadesłane

foto: Wikimedia Commons / Eric Draper

29-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)