REKLAMA
REKLAMA

Konkurs Papieski „Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, filia nr 1 Dąbrówka i filia nr 4 Olchowce zapraszają do udziału w 9. edycji Konkursu Papieskiego „Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia”. Honorowy Patronat nad konkursem objął Andrzej Smolik, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.

Do konkursu zapraszamy przedszkolaki z oddziałów „O”, uczniów szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych czytelników, mieszkańców i Przyjaciół Biblioteki z Sanoka i okolic.

Zadanie konkursowe polega na (temat do wyboru):

– rozwiązaniu quizu o św. Janie Pawle II (dwa stopnie trudności). Pytania można pobrać na stronie internetowej MBP lub u organizatora konkursu.
– konkurs plastyczny polega na wykonaniu laurki dla św. Jana Pawła II z zamieszczoną dedykacją, np. podziękowanie za Pontyfikat (format nie większy niż A4).

Rozwiązane quizy oraz prace plastyczne z podaniem imienia i nazwiska uczestnika i opiekuna oraz adresu przedszkola, szkoły lub placówki opiekuńczej należy składać u organizatora konkursu do dnia 13 maja br.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród za prace plastyczne w czterech kategoriach wiekowych oraz losowanie nagród za prawidłowo rozwiązany quiz przez grupy wiekowe odbędzie się 21 maja br. w Sali Koncertowej PSM w Sanoku w obecności konkursowiczów i zaproszonych gości.

Całość zostanie poprzedzona częścią artystyczną i możliwością obejrzenia wystawy prac konkursowych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!

źródło: materiały nadesłane

foto: Wikimedia Commons / Eric Draper

29-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)