REKLAMA
REKLAMA

Krzysztof Zapała i Rafał Dutka nadal z Ciarko PBS Bank KH Sanok! „Celem będzie obrona tytułu!”

Krzysztof Zapała i Rafał Dutka z kontraktami na sezon 2014/2015 w KH Sanok! To bardzo dobra informacja dla kibiców mistrzów Polski. Obaj zawodnicy stanowili trzon zespołu w ubiegłym sezonie. Na przełomie maja i czerwca poznamy nazwisko bramkarza drużyny z grodu Grzegorza.

Krzysztof Zapała trafił do Sanoka po rozpadzie dream teamu z Krynicy. W barwach Ciarko PBS Bank rozegrał 46 spotkań, notując 43 punkty za 14 bramek i 29 asyst. Wcześniej, Zapała grał dla Sanoka w sezonach 2010/2011 i 2011/2012. W tym czasie, popularny „Kazek” przyczynił się do sięgnięcia przez zespół po mistrzostwo i dwukrotnie Puchar Polski.

Rafał Dutka to podobnie jak Krzysztof Zapała wychowanek Podhala Nowy Targ. W Sanoku od 22 listopada, kiedy wyjechał z Krynicy. Dla Ciarko PBS Bank rozegrał 36 spotkań, zapisując na swoje konto 24 oczka za 15 goli i 9 asyst.

Zawodnicy podpisali umowy do zakończenia sezonu 2014/2015.

Cały czas trwa proces budowania drużyny na kolejny sezon. Skupiamy się na pozyskaniu zawodników, którzy powalczą zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i podczas rywalizacji w pucharze kontynentalnym – zaznacza Maciej Bilański, wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Na przełomie maja i czerwca poznamy nazwisko nowego bramkarza mistrzów Polski. Wiele będzie zależało od budżetu, jaki uda się zabezpieczyć. – Oczywiście, pieniądze są ważne, ale jak pokazał ostatni sezon, nie najważniejsze. Celem z pewnością będzie obrona mistrzowskiego tytułu – dodaje Maciej Bilański.

Sanoccy hokeiści rozpoczną treningi 2 czerwca. Wcześniej, zawodnicy przejdą specjalistyczne badania.

20-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)