REKLAMA
REKLAMA

LKS Górnik Strachocina zdobyła Puchar Wójta (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 27 lipca na Stadionie w Pakoszówce odbył się Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o Puchar Wójta Gminy Sanok.  Zwycięstwo zdobyła drużyna ze Strachociny. W tym roku  8 klubów sportowych z terenu Gminy Sanok uczestniczyło w turnieju piłkarskim LKS o „Puchar Wójta Gminy Sanok”.

Uczestniczące zespołu to: LUKS Czrteż, LKS Remix Niebieszczany, KS Stalfred Płowce-Stróże Małe, LKS Pisarowce, LKS Orkan Markowce, LKS Górnik Strachocina, SKS Pogórze Srogów Górny, KS Victoria Pakoszówka.

20 lipca 2014 r. na stadionach w Czerteżu, Markowcach i Strachocinie rozegrano mecze półfinałowe, podczas których zostali wyłonieni finaliści turnieju.

Mecze finałowe odbyły się dnia 27 lipca na „Euroboisku ” w Pakoszówce.

Galeria zdjęć na stronie: zdjecia.bieszczady24.pl

Galeria zdjęć na stronie: zdjecia.bieszczady24.pl

Wyniki rozgrywek:
KS Victoria Pakoszówka – LKS Pisarowce   1:2
LKS Górnik Strachocina – LKS Orkan Markowce  6:0

W meczu o III miejsce KS Victoria Pakoszówka pokonała LKS Orkan Markowce w rzutach karnych  5:4. W meczu o I miejsce LKS Górnik Strachocina pokonał LKS Pisarowce  3:0.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały z rąk  Pawła Wdowiaka – Sekretarza Urzędu Gminy w Sanoku, pamiątkowe dyplomy, nagrody i puchary.  W przerwach meczów wystąpiły dziewczyny z zespołu „ Impuls.”

materiały nadesłane

28-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)