REKLAMA
REKLAMA

LKS Górnik Strachocina zdobyła Puchar Wójta (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 27 lipca na Stadionie w Pakoszówce odbył się Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o Puchar Wójta Gminy Sanok.  Zwycięstwo zdobyła drużyna ze Strachociny. W tym roku  8 klubów sportowych z terenu Gminy Sanok uczestniczyło w turnieju piłkarskim LKS o „Puchar Wójta Gminy Sanok”.

Uczestniczące zespołu to: LUKS Czrteż, LKS Remix Niebieszczany, KS Stalfred Płowce-Stróże Małe, LKS Pisarowce, LKS Orkan Markowce, LKS Górnik Strachocina, SKS Pogórze Srogów Górny, KS Victoria Pakoszówka.

20 lipca 2014 r. na stadionach w Czerteżu, Markowcach i Strachocinie rozegrano mecze półfinałowe, podczas których zostali wyłonieni finaliści turnieju.

Mecze finałowe odbyły się dnia 27 lipca na „Euroboisku ” w Pakoszówce.

Galeria zdjęć na stronie: zdjecia.bieszczady24.pl

Galeria zdjęć na stronie: zdjecia.bieszczady24.pl

Wyniki rozgrywek:
KS Victoria Pakoszówka – LKS Pisarowce   1:2
LKS Górnik Strachocina – LKS Orkan Markowce  6:0

W meczu o III miejsce KS Victoria Pakoszówka pokonała LKS Orkan Markowce w rzutach karnych  5:4. W meczu o I miejsce LKS Górnik Strachocina pokonał LKS Pisarowce  3:0.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały z rąk  Pawła Wdowiaka – Sekretarza Urzędu Gminy w Sanoku, pamiątkowe dyplomy, nagrody i puchary.  W przerwach meczów wystąpiły dziewczyny z zespołu „ Impuls.”

materiały nadesłane

28-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)