REKLAMA
REKLAMA

Mamy swojego finalistę konkursu „Ja cię kręcę” w RMF FM! Wsłuchaj się w wyjątkowy głos Adriana Kierońskiego (FILM x 3)

Mamy swojego finalistę konkursu „Ja cię kręcę” w RMF FM! Wsłuchaj się w wyjątkowy głos Adriana Kierońskiego (FILM x 3)

ZARSZYN / PODKARPACIE. Pochodzący z Zarszyna Adrian Kieroński trafił do grona finalistów konkursu „Ja cię kręcę” zorganizowanego z okazji 25-lecia RMF FM. Perfekt, Enej, Varius Manx, Ewa Farna i Kamil Bednarek wybiorą piątkę wykonawców, z którymi nagrają covery, a te trafią na jubileuszową płytę.

Tomasz Sokołowski

W 25. rocznicę powstania radia RMF FM, zostanie wydany jubileuszowy album. Znajdzie się na nim pięć piosenek, nagranych przez: Perfekt, Enej, Varius Manx, Ewa Farna i Kamil Bednarek wspólnie z piątką wykonawców, którzy wygrają konkurs „Ja cię kręcę”.

Obecnie, w gronie finalistów znajduje się 25 osób. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wybiorą z tej grupy po pięciu młodych i utalentowanych artystów. W kolejnym etapie, wyłonieni zostaną zwycięzcy każdej z grup i to oni będą mogli cieszyć się z pracy przy nagrywaniu covera u boku topowych polskich wokalistów. Oprócz własnego nagrania, będzie również możliwość „pojawienia się” we fragmencie utworu śpiewanego przez swoich nauczycieli.

Adrian Kieroński / archiwum prywatne

Adrian Kieroński ma 21 lat, pochodzi z Zarszyna. Obecnie, jest studentem drugiego roku muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Śpiewałem już w zerówce, a na poważnie wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy kilka osób zwróciło uwagę na mój głos i w ten sposób trafiłem do chórów – zdradza Adrian Kieroński.

Z biegiem czasu, upodobania muzyczne wokalisty zmieniały się. Najpierw fascynował punk rock, teraz 21-latek przyznaje, że coraz bardziej interesuje się muzyką klasyczną. Efektem poświęcania czasu swojej pasji są kolejne nagrania, które Adrian umieszcza na autorskim kanale w serwisie Youtube. Jak przyjął wiadomość o zakwalifikowaniu się do grona 25 najlepszych piosenkarzy w Polsce?

Akurat wracałem do domu z przejażdżki na rowerze, kiedy zadzwonił do mnie pan Darek Maciborek z RMF FM i przekazał wiadomość o zaakceptowaniu mojej kandydatury. To było niesamowite. Czułem ogromną radość. Byłem niezwykle szczęśliwy, że trafiłem do grona finalistów – wspomina Adrian i dodaje: – Moim marzeniem jest dołączenie do grupy pięciu wykonawców zespołu Perfekt.

Do tej pory, swoich podopiecznych wybrał zespół Enej. Wciąż jest możliwe, że Adrian trafi właśnie do legendarnego Perfektu. Decyzję kolejnych gwiazd poznamy wkrótce.

Nagraniem, które zachwyciło jurorów był cover utworu Aerosmith „I Don’t Wanna Miss A Thing”.

Trzymamy kciuki za awans do najlepszej piątki!

Przebieg konkursu można śledzić pod tym adresem: http://www.rmf.fm/f/25lat,konkurs.html

Adrian Kieroński – „I Don’t Wanna Miss A Thing” – Aerosmith

Adrian Kieroński – „Syreny” – Artur Rojek

Adrian Kieroński – „Slowly” – nagranie autorskie

źródło: Red., RMF FM, Youtube

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)