REKLAMA
REKLAMA

Manewry Jednostek OSP w Gminie Zarszyn (ZDJĘCIA)

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. 18 października 2014 roku w budynku cegielni w Posadzie Zarszyńskiej miały miejsce Manewry Ochotniczej Straży Pożarnej. W ćwiczeniach brały udział jednostki OSP z terenu Gminy Zarszyn wraz z Prezesem  Wojciechem Niemcem i Komendantem Gminnym –  Krzysztofem Tomków.

Na manewry przybył również Wójt Gminy Zarszyn – Andrzej Betlej z pracownikiem zarządzania kryzysowego – mjr Romanem Sokulskim.ZOBACZ TAKŻE:

Służby ratownicze postawione na nogi! Wielkie manewry w Arłamowie (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ: Groźny wypadek z udziałem dilerów narkotykowych. Przestępcy barykadują się szkole (FILM, ZDJĘCIA)Manewry rozpoczęły się odprawą podczas której Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku asp. szt. Zbigniew Gibała wraz z Komendantem Gminnym Krzysztofem Tomków, poinstruowali strażaków o przebiegu manewrów. Po czym jednostki udały się na Posadę Zarszyńską w celu wykonania ćwiczeń.

Przed wjazdem do docelowego miejsca ćwiczeń wystąpiło nieujęte w scenariuszu ćwiczeń zdarzenie w postaci wypadku samochodowego. Strażacy musieli zatem usunąć przeszkodę z drogi, udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku. Następnie strażacy po rozłożeniu sprzętu i rozpoznaniu terenu jednostki straży pożarnej przystąpiły do akcji ratunkowo – gaśniczej. Strażacy sukcesywnie wynosili poszkodowanych, udzielali im pomocy i gasili pożar.

UG ZarszynZOBACZ TAKŻE:

Służby ratownicze postawione na nogi! Wielkie manewry w Arłamowie (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ: Groźny wypadek z udziałem dilerów narkotykowych. Przestępcy barykadują się szkole (FILM, ZDJĘCIA)

21-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)