REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna z dziećmi nie mógł dostać się do domu, bo w środku zamknięta była kompletnie pijana żona

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Policjanci wezwani na pomoc przez mieszkańca Baligrodu razem z nim wyważyli drzwi do jego mieszkania. Mężczyzna martwił się o zdrowie i życie żony przebywającej w domu, nie mógł też otworzyć drzwi gdyż kobieta pozostawiła klucz w zamku od środka. Gdy ekipa ratowników weszła do mieszkania, okazało się, że kobieta mocno śpi, gdyż wcześniej upiła się alkoholem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 23. Mieszkaniec Baligrodu razem z trójką swoich dzieci wrócił do domu. Nie mogli jednak wejść do mieszkania, gdyż jego drzwi od wewnątrz były zamknięte na klucz. Ponieważ żona mężczyzny nie reagowała na jego nawoływania, bojąc się o jej zdrowie i życie na pomoc wezwał Policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mężczyzna razem z 18-letnim synem próbowali już wyważyć drzwi mieszkania. Gdy razem z policjantami oraz strażakami i ekipą pogotowia rodzina weszła do domu, zastała żonę i matkę śpiącą we własnym łóżku.

43-letniej kobiecie na szczęście prócz stanu upojenia alkoholowego nic nie dolegało, co potwierdzili ratownicy medyczni. Jednak przebudzona, okazała głębokie niezadowolenie swojemu mężowi za zorganizowanie akcji ratunkowej i próbowała wszcząć z nim awanturę. By jej zapobiec, policjanci pozostawili kobietę pod opieką syna, zaś mąż z dwójką dzieci udał się na noc do dalszej rodziny.

źródło: KPP Lesko

28-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)