REKLAMA
REKLAMA

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna – wycieczka piesza i rowerowa

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Ośrodek Rehabilitacji Ruchowej i Hipoterapii w Prusieku serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

w ramach realizowanego w 2014 roku hasła „Turystyka łączy pokolenia” a do której dołączył również sanocki Oddział PTTK.

W dniu 20 września na terenie całej Polski wyruszą na szlaki piesze (nizinne i górskie), rowerowe, kajakowe oraz konne sympatycy i członkowie PTTK. Oddział w Sanoku przygotował dla nich dwie trasy tj. pieszą i rowerową.

Organizatorzy szczególnie chcą zaprosić do udziału w akcji dzieci, młodzież i seniorów. Tych bardziej i mniej sprawnych. W ten sposób chcą pokazać, że turystyka jest dla wszystkich i wspaniale łączy pokolenia na turystycznym szlaku.

Dla uczestników sztafety przygotowano szereg atrakcji, m.in. ognisko z kiełbaskami, różne konkursy, zabawy i niespodzianki. Warto dodać że pierwszych zapisanych 60 osób otrzyma bezpłatnie pamiątkowy certyfikat oraz rajdowy znaczek.

źródło: PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku

foto: Monika Kowalczyk

15-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)