REKLAMA
REKLAMA

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna – wycieczka piesza i rowerowa

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Ośrodek Rehabilitacji Ruchowej i Hipoterapii w Prusieku serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

w ramach realizowanego w 2014 roku hasła „Turystyka łączy pokolenia” a do której dołączył również sanocki Oddział PTTK.

W dniu 20 września na terenie całej Polski wyruszą na szlaki piesze (nizinne i górskie), rowerowe, kajakowe oraz konne sympatycy i członkowie PTTK. Oddział w Sanoku przygotował dla nich dwie trasy tj. pieszą i rowerową.

Organizatorzy szczególnie chcą zaprosić do udziału w akcji dzieci, młodzież i seniorów. Tych bardziej i mniej sprawnych. W ten sposób chcą pokazać, że turystyka jest dla wszystkich i wspaniale łączy pokolenia na turystycznym szlaku.

Dla uczestników sztafety przygotowano szereg atrakcji, m.in. ognisko z kiełbaskami, różne konkursy, zabawy i niespodzianki. Warto dodać że pierwszych zapisanych 60 osób otrzyma bezpłatnie pamiątkowy certyfikat oraz rajdowy znaczek.

źródło: PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku

foto: Monika Kowalczyk

15-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)