REKLAMA
REKLAMA

Mikołajki w świetlicy w Zabłotcach (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 4 grudnia 2014 roku do dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe w Zabłotcach przybył długo oczekiwany Gość – Święty Mikołaj z pomocnikiem elfem. Na spotkanie przyszły dzieci w wieku od 4 do 13 lat oraz Mariola Haduch z UG Sanok, która była inicjatorką przedsięwzięcia.

Dla dzieci była to ogromna niespodzianka. Milusińscy byli mile zaskoczeni tym, że Święty Dziadek odwiedzi ich osobiście, chętnie rozmawiały z wyjątkowym gościem pytając Go między innymi: czym zajmował się przez cały rok. Bardzo oczekiwaną przez dzieci częścią spotkania było oczywiście wręczanie prezentów mikołajkowych oraz sesja zdjęciowa z Mikołajem. Zabawa taneczna do piosenek o tematyce świątecznej zakończyła czwartkowe spotkanie z Mikołajem Dzieci z wielkim smutkiem pożegnały Wyjątkowego Gościa i zaprosiły Go już na następny rok.

Spotkanie zostało zrealizowane w świetlicy środowiskowej w WDK Zabłotce w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Sanok.

Mikołaj przybył z Pogotowia Mikołajowego w Twoim Mieście – Sanok i okolice 882380074.

źródło: materiały nadesłane

05-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)