REKLAMA
REKLAMA

Mikołajki w świetlicy w Zabłotcach (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 4 grudnia 2014 roku do dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe w Zabłotcach przybył długo oczekiwany Gość – Święty Mikołaj z pomocnikiem elfem. Na spotkanie przyszły dzieci w wieku od 4 do 13 lat oraz Mariola Haduch z UG Sanok, która była inicjatorką przedsięwzięcia.

Dla dzieci była to ogromna niespodzianka. Milusińscy byli mile zaskoczeni tym, że Święty Dziadek odwiedzi ich osobiście, chętnie rozmawiały z wyjątkowym gościem pytając Go między innymi: czym zajmował się przez cały rok. Bardzo oczekiwaną przez dzieci częścią spotkania było oczywiście wręczanie prezentów mikołajkowych oraz sesja zdjęciowa z Mikołajem. Zabawa taneczna do piosenek o tematyce świątecznej zakończyła czwartkowe spotkanie z Mikołajem Dzieci z wielkim smutkiem pożegnały Wyjątkowego Gościa i zaprosiły Go już na następny rok.

Spotkanie zostało zrealizowane w świetlicy środowiskowej w WDK Zabłotce w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Sanok.

Mikołaj przybył z Pogotowia Mikołajowego w Twoim Mieście – Sanok i okolice 882380074.

źródło: materiały nadesłane

05-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)