REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Młoda kobieta próbowała ukraść niemowlę w szpitalu wojewódzkim w Krośnie!

KROSNO / PODKARPACIE. Do dramatycznych scen doszło wczoraj w szpitalu wojewódzkim w Krośnie. 23-letnia kobieta próbowała ukraść dziesięciodniowego noworodka i uciec z nim poza teren lecznicy. Szybka reakcja ratowników medycznych oraz policjanta po służbie pozwoliła zatrzymać desperatkę.

Młoda kobieta próbowała wykorzystać moment, kiedy obok nosidełka z 10-dniowym chłopcem nie było ojca, a matka szukała czegoś w torebce. W jednej chwili, dziecko zostało porwane. Zdarzenie zauważył stojący w holu szpitala policjant, który był w tym czasie po służbie. Zaalarmowany krzykiem matki funkcjonariusz pobiegł za uciekającą kobietą. Dogonił ją przed szpitalem i zatrzymał.

Po odebraniu noworodka, trudno było nawiązać jakikolwiek kontakt z zatrzymaną kobietą. 23-letnia sprawczyni uprowadzenia została poddana badaniu lekarskiemu. Decyzją lekarzy kobieta trafiła na obserwację do szpitala psychiatrycznego.

Matce oraz dziecku nic się nie stało.

źródło: Red., KMP Krosno

foto: sxc.hu / leagun

16-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)