REKLAMA
REKLAMA

Motocyklem wjechał w przepust

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci udzielili pomocy przedmedycznej motocykliście, który na ich oczach wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy a motocykl, którym kierował nie był zarejestrowany

i nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Policjanci wczoraj około godz. 22. pełniąc służbę na terenie Sanoczka zauważyli motocyklistę, który kierował pojazdem bez świateł i bez tablicy rejestracyjnej. Funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania, jednak kierujący zamiast  zastosować się do polecenia, gwałtownie przyspieszył. Ucieczka nie trwała długo, gdyż na najbliższym zakręcie pojechał prosto, zjeżdżając do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust.

Policjanci udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Motocyklista twierdził, że nie doznał żadnych obrażeń, a po przyjeździe na miejsce ratowników odmówił przewiezienia go do szpitala. Motocyklistą okazał się 41-letni mieszkaniec Sanoka. Po zbadaniu stanu trzeźwości urządzenie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie niemal 2,3 promila alkoholu.

Dodatkowo w trakcie czynności policjanci ujawnili, że motocykl KTM, którym kierował 41-latek nie jest zarejestrowany. Nie posiada również obowiązkowego ubezpieczenia OC. Sprawa trafi do sądu.

KPP Sanok

09-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)