REKLAMA
REKLAMA

Mr. Pollack: promowali Podkarpacie w Chinach (VIDEO)

Mr. Pollack: promowali Podkarpacie w Chinach (VIDEO)

REGION: Mr. Pollack – mielecki zespół rockowy, znany m.in. z utworu „Black Hawk” wrócił właśnie z trasy koncertowej w Chinach. Podczas 11 koncertów członkowie grupy promowali Podkarpacie. O efektach swojej pracy opowiedzieli na spotkaniu z Bogdanem Romaniukiem – członkiem zarządu województwa podkarpackiego.

Bracia – Jacek i Grzegorz Polakowie oraz Bartłomiej „Gibson” Filip, czyli Mr. Pollack tuż przed wylotem do Pekinu zagrali podczas Cieszanów Rock Festiwal, którego współorganizatorem był samorząd województwa.

Wyjazd grupy do państwa środka był zatem kolejnym akcentem muzycznej promocji regionu. Przepustką do Chin okazał się teledysk do utworu „Black Hawk”, którego bohaterem jest produkowany w PZL Mielec śmigłowiec.

Na pomysł organizacji tej trasy wpadli członkowie jednej z muzycznych agencji, z okazji skorzystał podkarpacki samorząd zlecając działania promocyjne członkom zespołu.

Mr. Pollack powstał w 1989 r. w Mielcu, założycielami byli bracia Polakowie. Rok później wystąpili w Jarocinie. Udany debiut zaowocował podpisaniem kontraktu płytowego. Pierwszy album „QŃ” otworzył im drzwi do dalszej kariery. Przez ostatnie lata współpracowali z angielskim zespołem „Real Deal”. Ostatnio znów było o nich głośno dzięki wspomnianym już utworze „Black Hawk”.

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)