REKLAMA
REKLAMA

Mur nie przerywa więzi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ramach programu resocjalizacyjnego „W tę samą stronę” integrującego osadzonych z ich rodzinami w dniu 29 grudnia w sanockim areszcie więźniowie spotkali się z najbliższymi.

Tradycyjnie, jak co roku, zaproszonych gości przywitał Dyrektor jednostki ppłk Adam Zarzyczny, który złożył wszystkim serdeczne życzenia. Zarówno osadzonym jaki ich rodzinom życzył, by te święta oraz rozpoczynający się nowy rok był dla nich okresem szczególnym i jeśli jest to możliwe, ostatnim spędzonym w takich okolicznościach. Następnie dzięki zaangażowaniu osadzonych, uczęszczających na spotkania modlitewne, które odbywają się w każdy wtorek tygodnia w tutejszej jednostce, Pań ze wspólnoty Modlitewnej „Odnowa w Duchu Świętym”,  a także scholi z parafii z Tarnawy Górnej przedstawione zostały jasełka. Po czym uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.  Wspólnie spędzony czas pozwolił przynajmniej przez chwilę zapomnieć o wszechobecnych kratach i murach. Wszyscy obecni docenili możliwość spotkania z bliskimi, wzmocnienia więzi rodzinnych, nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.

ppor. Maciej Cyganik
AŚ Sanok

27-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)