REKLAMA
REKLAMA

Muzyczne podróże DUO Virtuoso

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników delikatnych dźwięków gitary i przejmujących skrzypiec na koncert formacji DUO Virtuoso Tomasz Żelaśkiewicz i Paweł Kaliciński, który odbędzie się 30 listopada br. w sali tańca. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie SDK.


Tomasz Żelaśkiewicz
– skrzypek, aranżer. Studiował na Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Uniwersytecie w Szczecinie który ukończył w 1999 roku.  W latach 2000 – 2013 solista teatru Wielkiego w Poznaniu oraz koncermistrz gościnny Opery na Zamku w Szczecinie.

Współpracował między innymi z Waldemarem Malickim (Filharmonia Dowcipu) i Aleksandrem Maliszewskim (Alex Band Orkiestra). Grał również z Ryszardem Rynkowskim, Marylą Rodowicz, Zbigniewem Wodeckim, Michałem Bajorem, Piaskiem czy Grzegorzem Markowskim z zespołu Perfect.

Brał udział w  licznych programach radiowych i telewizyjnych co zaowocowało nagraniami z muzyką klasyczną i rozrywkową.
W 2013 r. założył DUO Virtuoso łącząc muzykę klasyczną z gatunkami muzyki: blues, pop, rock, jazz.

Paweł Kaliciński – przygodę z gitarą rozpoczął w 1999 roku. Kształcił się między innymi w PSM w Opolu uzyskując dyplom w 2009 r., a w 2013 ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu.

Na co dzień pracuje jako nauczyciel gry na gitarze. W 2009 r. wystąpił w „Debiutach” podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wraz z Gabrielą Machej. Współpracuje z wokalistką Barbarą Beuth z którą w 2013 r. wydał płytę oraz wielokrotnie wygrywał na festiwalach piosenek o randze ogólnopolskiej.

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42
www.sdksanok.pl

 

24-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)