REKLAMA
REKLAMA

Nadchodzą upały! (ZDJĘCIA)

W kolejnych dniach czeka nas mocne uderzenie gorąca. Nad Polskę nadciągnie fala zwrotnikowych upałów. Temperatura wzrośnie nawet do 34 st. C! Jak sobie z tym radzić? Jednym ze sposobów są różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne stosowane w naszych domach.

Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Bartłomiejem Durdą, przedstawicielem lokalnej firmy SIGMA o wiodących produktach firmy.

– Chciałabym się dowiedzieć troszeczkę więcej szczegółów na temat firmy SIGMA.
W czym specjalizuje się firma?

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji rolet aluminiowych, bram oraz zapewnia kompleksową usługę związaną z montażem. Na tym nie koniec. W naszej ofercie są także moskitiery a także duży wybór przesłon tekstylnych wewnętrznych. Ostatnio dużym zainteresowaniem klientów cieszą się plisy których produkcję uruchomiliśmy początkiem roku. Posiadamy własny zakład produkujący rolety zewnętrzne, bramy rolowane i plisy.

Doświadczenie naszych pracowników, wysoka jakość produktów i znajomość marki wśród klientów którzy zadowoleni z naszych usług polecają nas swoim znajomych pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję na rynku, a ciągle wzbogacana oferta czyni nas konkurencyjnymi zarówno pod względem jakości jak i cen.

– Jaki jest obszar działalności firmy?
Obszarem, na którym realizujemy usługi jest głównie Podkarpacie i Małopolska, ale posiadamy również zadowolonych klientów z całej Polski, Słowacji, Austrii, Niemiec i Francji.

– Na rynku sanockim funkcjonuje bardzo wile firm specjalizujących się w technikach osłonowych. Co wyróżnia firmę SIGMA na tle konkurencji?
Firma w 100% godna polecenia – takie jest moje prywatne odczucie. Niskie ceny, gwarancja, rabaty, raty, fachowo wykonana praca to wszystkie elementy które sprawiają że warto skorzystać z naszej oferty. Na uwagę zasługuje fakt, że klient ma szeroki wybór jakości towaru. Są towary dla osób bardziej i mniej wymagających.

Na pozytywną ocenę zasługuje również kompleksowa usługa. Pomiary i realizacja zamówienia przeprowadzona jest szybko, sprawnie, terminowo i bez żadnych problemów, a średni czas oczekiwania na montaż jest stosunkowo krótki. Staramy się doradzić każdemu i pomóc w wyborze, aby produkty mogły służyć wiele lat. Warto skorzystać z usług naszej firmy ze względu na szeroką ofertę gwarancyjną i atrakcyjność cenową.

Z racji tego, ze jesteśmy PRODUCENTEM nasze produkty można nabyć na bardzo atrakcyjnych warunkach. Stosowana jest również zasada, wg której cena maleje wraz ze wzrostem ilości zamawianego towaru. Jednym z wielu atutów firmy jest sprzedaż ratalna.

Dla nas priorytetem jest solidne wykonanie pracy oraz zadowolenie klienta. Osoby odpowiedzialne za montaż to doświadczeni fachowcy. Swoją pracę wykonują na najwyższym poziomie a przy tym czysto i starannie.

– Wspomniał Pan, że firma niedawno poszerzyła swoją produkcję o plisy. Czy mógłby Pan powiedzieć czytelnikom coś więcej na temat tych osłon.
Plisy to nic innego jak materiałowe zasłony okienne z charakterystycznie ukształtowanym, zaginanym materiałem. Ich nazwa wywodzi się z języka francuskiego i oznacza dokładnie „pofałdowany”.

W ciągu ostatnich lat, ta atrakcyjna i innowacyjna osłona, stała się nowoczesną alternatywą dla wszystkich okien. To najciekawsza i najdynamiczniej rozwijająca się propozycja osłony okiennej.

Wielu klientów pyta o zdanie, które tyczy się wybrania najlepszego dodatku okiennego, który będzie nie tylko estetycznie wyglądać, ale również będzie spełniać jedną z bardzo ważnych ról, którą jest naturalnie ochrona przeciw słońcu. Raczej nikt z nas nie jest zadowolony, gdy w czasie największych upałów, słońce bezlitośnie wkrada się nam do domu, pozostawiając po sobie skwar i duchotę. Dlatego też dodatki okienne takie jak plisy są bardzo chętnie widziane w naszych domach. Za ich sprawą można czuć się nie tylko zdecydowanie bardziej wygodnie, gdyż nikt nie patrzy nam do okna, ale także możemy mieć wpływ chociażby na wspomnianą temp., która jest związana z promieniami słonecznymi.

– Niewątpliwie są to plusy, ale czy podobnego efektu nie uzyskamy stosując żaluzji czy rolet materiałowych?
Intymność i odpowiednia ochrona to nie jedyne zalety jeśli chodzi o plisy. Da się odnaleźć ich jeszcze kilka. Warto przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego, iż plisa to godny podziwu dodatek aranżacyjny. Świetnie sprawdzi się w oryginalnych jak i klasycznych wnętrzach.

Bardzo duży wachlarz TKANIN (ponad 300 wzorów) pozwoli nam na stworzenie dobrze wyglądającego okna.

Istotną i jedną z najważniejszych zalet plis jest możliwość stosowania ich nie tylko do okien w kształcie prostokątnym ale również ukośnych, owalnych, okrągłych i innych o nietypowych kształtach, dzięki różnorodności modeli i możliwościom wykonania. Jest to najbardziej wszechstronny i uniwersalny sposób na osłonięcie naszych okien.

Do tej pory mogliśmy stosować wyłącznie rolety wolnowiszące bez kasety montowane do ściany lub sufitu. Dużą zaletą plis jest brak kasetek, które w przypadku roletek materiałowych ograniczają całkowite rozwarcie okien. Plisa ma tkaninę całkowicie schowaną w szybie między listwami przyszybowymi. Obsługa może odbywać się za pomocą estetycznych uchwytów lub sznurka. Materiały o różnej strukturze i kolorystyce pozwalają na dopasowanie osłony do każdego wnętrza. Plisy polecane są między innymi do mieszkań znajdujących się np. na parterze, ponieważ z łatwością pozwalają osłonić okno od dołu do góry chroniąc wnętrze mieszkania przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz. Jest to niezwykle ważny aspekt odróżniający plisę od żaluzji czy roletek, poza tym możliwości jest więcej – zasłonięcie tylko środkowej lub innej wybranej części szyby, a w przypadku kilku okien sąsiadujących ze sobą stworzenie własnej kompozycji. Z czasem każdy materiał ulega zabrudzeniu. Ważnym atutem plis jest łatwość pielęgnacji i czyszczenia, co pozwala naszym klientom cieszyć się nimi jak najdłużej.

W naszej ofercie posiadamy także system plis dedykowany do okien dachowych. Dzięki zastosowaniu prowadnic po zasunięciu plisy, pomieszczenie jest niemal całkowicie zaciemnione. Plisy są również idealnym rozwiązaniem osłonowych dla ogrodów zimowych i dużych powierzchni nachylonych do podłoża.

– Kwestię ochrony wewnątrz budynków mamy omówioną, a jakie propozycje macie Państwo dla ochrony balkonów, tarasów i przestrzeni zewnętrznych?
Najbardziej popularnym rodzajem osłony jest MARKIZA TARASOWA i BALKONOWA. Obecnie możemy zaproponować niezwykle korzystne warunki zakupu markiz – promocja jest ograniczona czasowo.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA HANDLOWEGO ORAZ NA NASZE STRONY INTERNETOWE, GDZIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO FOTOGRAFIE ARANŻACJI SYSTEMÓW PLIS ORAZ MODELE MARKIZ TARASOWYCH I BALKONOWYCH.

JUŻ WKRÓTCE ZOSTANIE TAKŻE URUCHOMIONA NASZA DODATKOWA STRONA INTERNETOWA DOTYCZĄCA PLIS, NA KTÓREJ BĘDZIECIE MOGLI PAŃSTWO SKONFIGUROWAĆ SYSTEM ORAZ WYBRAĆ TKANINĘ WEDŁUG POTRZEB.

– Serdecznie dziękuję za rozmowę i przybliżenie nam informacji o Państwa firmie, a w szczególności o ciekawych i nowoczesnych systemach przesłon przeciwsłonecznych.


BIURO HANDLOWE : SIGMA ul. Kamienna 2, 38-500 Sanok
tel./fax +48 13 46 34 110
www.sigma.sanok.pl

Tekst sponsorowany
01-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook