REKLAMA
REKLAMA

Nadkom. Jerzy Górecki I Zastępcą komendanta KPP w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Z dniem 1 sierpnia br. nadkom. Jerzy Górecki został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Rozkaz podpisał Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Zdzisław Stopczyk.

Nadkom. Jerzy Górecki od 1 sierpnia br. jest I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Został powołany na to stanowisko rozkazem Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Nadkomisarz Jerzy Górecki pełni służbę w Policji od 20 lat. Pracował w wydziale sanockiej prewencji, kolejnym etapem było pełnienie funkcji Kierownika Posterunku Policji w Cisnej (lata 2004-2006). Od 2006 roku kom. Górecki pełnił funkcję Kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Sanoku, a następnie Zastępcy Naczelnika Sekcji Prewencji i Eksperta Wydziału Ruchu Drogowego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Sanoku. Kolejnym awansem w jego karierze było zajęcie stanowiska Zastępcy Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Sanoku.

Kom. Jerzy Górecki ma wykształcenie wyższe resortowe i wyższe magisterskie. Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Pedagogicznym. Obecnie realizuje studia podyplomowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i zarządzania kryzysowego.

Jest żonaty, ma dwóch synów. Interesuje się łowiectwem i wędkarstwem. W czasie wolnym od pracy chętnie przemierza szlaki górskie.

KPP Sanok

05-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)